18.01.2018.
Odwiedza nas 2 gości
  • English
  • Polish

Tu jestem: Strona startowa


 

Marszobieg 2018
15.01.2018.
 

17 stycznia 2018 roku w Zespole Szkół nr 6 w Rybniku odbędzie się „Marszobieg uliczny” w ramach ogólnopolskiego konkursu „Żyj smacznie i zdrowo”. W imprezie wezmą udział uczniowie klas gimnazjalnych, którzy zaprosili do udziału uczniów klas przysposabiających do pracy. Po wysiłku fizycznym dla uczestników przewidziano poczęstunek.

UWAGA!!! Tylko w przypadku przekroczenia dopuszczalnych stężeń powietrza w Rybniku-Boguszowicach impreza może zostać przeprowadzona w innym terminie o czym uczestnicy zostaną poinformowani.

 
Spotkanie z rodzicami
01.01.2018.

W dniu 05.01.2018r. o godzinie 16:00 obędzie się spotkanie dla rodziców uczniów wszystkich klas. Spotkanie rozpocznie się w auli szkoły przemówieniem Pani Dyrektor Grażyny Adamczyk. Serdecznie zapraszamy! 
 
Wesołych Świąt!
21.01.2017.

Cieszcie się tym, co dobre i bądźcie gotowi na lepsze,

Nie przeoczcie najważniejszych słów, spojrzeń i gestów.

Doceniajcie to, kim jesteście i co macie,

Niech nadzieja nigdy nie gaśnie, przezież wszystko jest mozliwe!

 

Życzymy dobrej energii i optymizmu,

by zawsze widzieć jasną stronę życia!

Dyrektor z Radą Pedagogiczną Zespołu Szkół nr 6 w Rybniku

 

 
Jasełka po śląsku
22.12.2017.
Czytaj całość…

Przedstawienie Jasełkowe w Zespole Szkół nr 6 to od lat jedno z ważniejszych wydarzeń, którym żyje cała społeczność szkolna. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele czy pracownicy szkoły byli bardzo zaangażowani w przygotowanie całego widowiska. Efekty wspólnej, kilkutygodniowej pracy mogliśmy podziwiać w czwartek 20 grudnia.

Czytaj całość…
 
Kolędowy most z naszym udziałem
22.12.2017.
Czytaj całość…

Zespół Szkół nr 6 uczestniczy w przedsięwzięciach środowiskowych. Jednym z ostaniach ważnych wydarzeń był „Kolędowy most”- czyli z spotkanie przy kładce nad torami. Jego celem było pogłębienie więzi pomiędzy mieszkańcami sąsiednich dzielnic. „Wiele instytucji obejmuje swoim oddziaływaniem zarówno Osiedle, jak i Boguszowice Stare.

Czytaj całość…
 
Sportowe współzawodnictwo w pływaniu
13.12.2017.
 Czytaj całość…

Staraniem Stowarzyszenie „DLA DOBRA” oraz Zespołu Szkół nr 6 na krytej pływali MOSiR w Rybniku Boguszowicach zorganizowano 11 grudnia Międzynarodowe Zawody Pływackie. Przedsięwzięcie otrzymało wsparcie z Miasta Rybnika w ramach zadania"Międzynarodowa Integracja Sportowa Rybnik 2017".

Czytaj całość…
 
Warsztaty w Domu Kultury w Boguszowicach
15.12.2017.
Czytaj całość…

07 grudnia br. klasy IICu, IIIDp oraz IIICp z paniami Joasią, Bożenką i Danusią Wybrali się do Domu Kultury w Rybniku – Boguszowicach.

Uczniowie obejrzeli spektakl teatralny pt.”Siedem Księżniczek na wieży” w wykonaniu młodych artystów. Następnie było spotkanie z Św. Mikołajem od którego każdy z uczniów dostał pięknie ilustrowaną książkę, co było dla nas bardzo miłym zaskoczeniem. Potem zostaliśmy poczęstowani gorącą herbatą i ciasteczkami, a następnie pod czujnym okiem pani florystki każdy uczeń wykonał dla siebie piękny stroik świąteczny.

Czytaj całość…
 
Zmodernizowana szkoła z nowym busem
11.12.2017.
Czytaj całość…

Zespół Szkół nr 6 w Rybniku świętował w środę 6 grudnia dwie bardzo ważne uroczystości. W siedzibie placówki z udziałem wielu znamienitych gości dokonano oficjalnego oddania szkoły po gruntowej termomodernizacji. Koszt inwestycji zakładający także budowę boiska ze sztuczną nawierzchnią oraz bieżni wyniósł blisko 4 miliony złotych. Drugim niezwykle ważnym i długo wyczekiwanym momentem było przekazanie i poświęcenie nowego szkolnego busa.

Czytaj całość…
 
Metamorfoza "szóstki"
03.12.2017.
Czytaj całość…
Zespół Szkół nr 6 w Rybniku przeszedł w bieżącym roku gruntowaną termomodernizację. Szkoła nie tylko ociepliła swój wizerunek, ale także znacznie wypiękniała.
Czytaj całość…
 
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach
03.12.2017.
Czytaj całość…

W ostatnich dniach listopada, w zimowej już aurze uczniowie wzięli udział w wyjeździe do Katowic. Głównym celem wycieczki był koncert edukacyjny w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia.

Katowice przywitały śniegiem, świąteczną atmosferą i kiermaszem bożonarodzeniowym. W oczekiwaniu na koncert uczniowie odwiedzili  starą część Muzeum Śląskiego, w którym znajduje się fotoplastykon, który zachwyca swą tajemniczością.

Przejściu do NOSPRu towarzyszyły również niemałe emocje, gdyż pierwszy obfity śnieg sprzyjał bitwom na śnieżki.

 

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 13 z 493