24.10.2017.
  • English
  • Polish

Tu jestem: Strona startowa


 

Zespół Szkół na Targach Edukacji
25.03.2016.
Czytaj całość…
W poniedziałek dniu 21 marca w naszym mieście po raz kolejny zorganizowano Targi Edukacji podczas których placówki ponadgimnazjalne miały okazję zaprezentować swoją ofertę edukacyjną. Gospodarzem przedsięwzięcia był Zespół Szkół Budowlanych. Oficjalnego otwarcia targów dokonał zastępca prezydenta Rybnika Wojciech Świerkosz. Tegorocznej inauguracji towarzyszyła projekcja filmu informacyjnego o rybnickich placówkach oświatowych, w którym znalazła się także wzmianka o Zespole Szkół nr 6.
Czytaj całość…
 
Wyniki konkursu " Pisanka Wielkanocna"
19.03.2016.
Czytaj całość…
W dniu 18 marca 2016 roku Komisja  Konkursowa  w Zespole Szkół nr 6  w Rybniku po trudnych obradach wyłoniła następujących laureatów:
Czytaj całość…
 
Wiosenny konkurs piosenki
25.03.2016.
Czytaj całość…
W czwartek 17 marca w Zespole Szkół nr 6 odbył się „Wiosenny Konkurs Piosenki” czyli przegląd artystycznie uzdolnionej młodzieży. To było bez wątpienia spore wydarzenia dla całej społeczności szkolnej tym bardziej, że młodzież przygotowywała się występów przez kilka miesięcy. Pomysłodawcami i organizatorami były wspólnie Jadwiga Brzezinka i Aleksandra Chroszcz przy współpracy z Markiem  Matułą i Martą Wojciechowską.
Czytaj całość…
 
Pomoc w formie gorącego posiłku w roku szkolnym 2016/2017
19.03.2016.
 Rodziny które chcą ubiegać się o pomoc w formie gorącego posiłku w roku szkolnym 2016/2017 (na przyszły rok) mogą u pedagoga szkolnego pobrać oświadczenia do Ośrodka Pomocy Społecznej o możliwości korzystania z pomocy.

Do posiłków kwalifikują się rodziny, gdzie dochód netto na osobę nie przekracza 771,00zł.
Termin zwrotu wypełnionych oświadczeń do 15.04.2016r. (też do pedagoga).

Oświadczenia będą wraz z listą dostarczone do OPS-u przez pedagoga.
 
"Wielkanoc okazją do twórczości"
19.03.2016.
Czytaj całość…W dniu 11 marca 2016 odbyły się dwa spotkania warsztatowe w ramach kolejnych już, międzyszkolnych warsztatów integracyjnych, współfinansowanych z funduszy Miasta Rybnik. Zajęcia te realizowane są w ramach  cyklu warsztatów pt."Aktywnie spędzamy czas- warsztaty terapeutyczno – integracyjne”.
Czytaj całość…
 
Wyróżnieni w konkursie" Moja przestrzeń"
10.03.2016.
Czytaj całość…
Na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja przestrzeń" organizowany przez Teatr Ziemi Rybnickiej napłynęło347 prac z 26 placówek oświatowych i kulturalnych. Również uczniowie naszej szkoły przygotowali prace plastyczne  pokazując swoje talenty i ciekawą interpretację tematu.  Wyróżnienia w swojej kategorii zdobyli Karolina Czapla, Marcin Kubek oraz Andrzej Motyka. Uczniom gratulujemy a opiekunom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.
Czytaj całość…
 
"Miłość nie jedno ma imię" - spotkanie z poetką Reginą Sobik
07.02.2016.
Czytaj całość…W środę 27 stycznia w bibliotece szkolnej gościliśmy poetkę Reginę Sobik na spotkaniu "Miłość nie jedno ma imię".
Serdecznie dziękujemy Pani Reni, że przyjęła zaproszenie i poświęciła swój czas, serce i energię by spotkać się z naszymi uczniami.
Czytaj całość…
 
Karnawałowe szaleństwo
01.02.2016.
Czytaj całość…
„Miło szaleć, kiedy czas po temu”....pisał przed wiekami mistrz z Czarnolasu Jan Kochanowski w jednej ze swoich fraszek. Zachęcał, aby odwiesić na kołku problemy dnia codziennego i oddać się szaleństwu. W czasie karnawału jest podobnie.
Czytaj całość…
 
Potrójne Jasełka
01.02.2016.
Czytaj całość…Pod koniec roku kalendarzowego tuż przed świętami Bożego Narodzenia w Zespole Szkół nr 6 odbyły się Jasełka przygotowane wspólnie przez uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Tegoroczne wspólne świętowanie było zwieńczeniem projektu „Bądźmy razem-profilaktyka z integracją w tle” współfinansowanego z środków Miasta Rybnika.
Czytaj całość…
 
Praca nad projektem europejskim
24.01.2016.
Czytaj całość…
W dniach 15-16 stycznia w Zespole Szkół nr 6 w Rybniku odbyło się spotkanie robocze międzynarodowego projektu Erasmus+ "Specific Learning Disabilities (Sp.L.D.) Policy and Roadmap and Sp.L.D. Teacher & Adult Learner Training”. Gospodarzem spotkania było działające przy naszej szkole Stowarzyszenie "Dla Dobra". W spotkaniu wzięli udział reprezentanci 7 krajów: Wielkiej Brytanii, Słowenii, Grecji, Niemiec, Estonii, Włoch i Rumunii.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 105 - 117 z 477