24.10.2017.
  • English
  • Polish

Tu jestem: Strona startowa


 

Konkurs Cuda Aniołowe w DK Niedobczycach
19.01.2016.
Czytaj całość…
W Domu Kultury w Niedobczycach odbyła się I edycja konkursu "Cuda Aniołowe" przeznaczonego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na konkurs można było przygotować prace płaskie, rysunki, techniki mieszane jak i prace przestrzenne.
Czytaj całość…
 
Ważna informacja!
06.12.2015.
Czytaj całość…

Zespół Szkół nr 6 w Rybniku nie współpracuje z firmą ”Szczęście Dzieci Sp. z o. o. w organizacji”  w zakresie pozyskiwania środków finansowych.

Czytaj całość…
 
1 grudnia- światowy Dzień AIDS
03.12.2015.
 Czytaj całość…
Szacuje się, że 30-35 tys. Polaków jest zakażonych HIV, a 50% z nich o tym nie wie i może nieświadomie zakażać
Europejski Tydzień Testowania w kierunku HIV to dobra okazja, by odpowiedzieć sobie na pytanie, czy w moim życiu zdarzyło się coś, co mogło spowodować zakażenie?
Czytaj całość…
 
Wycieczka zawodoznawcza do Piekarni Pierchała
06.12.2015.
Czytaj całość…
W piątek 20 listopada uczniowie klasy trzeciej gimnazjalnej oraz piekarze klasy trzeciej szkoły zawodowej uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Piekarni Pierchała w Rybniku.
Czytaj całość…
 
Brąz w koszykówce
30.11.2015.
 Czytaj całość…

W czwartek 19 listopada uczniowie Zespołu Szkół nr 6 z Rybnika uczestniczyli w zawodach o Puchar Prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej w piłce siatkowej. Zawody rozegrano w hali sportowej w Jastrzębiu Zdroju. Do drużynowej rywalizacji stanęli oprócz przedstawicieli gospodarzy także uczniowie szkół z Wodzisławia i Rybnika.

Czytaj całość…
 
Zmagania pływackie
30.11.2015.
Czytaj całość… W piątek 20 listopada na krytej pływalni w Rybniku Boguszowcach już po raz 23 zainaugurowano Regionalny Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych. Honorowy patronat nad imprezą sprawował prezydent Rybnika Piotr Kuczera i to on oficjalnie dokonał otwarcia zawodów. W imieniu zawodników ślubowanie złożył Czesław Swoboda zdobywca srebrnego medalu w tenisie stołowym w Los Angeles.
Czytaj całość…
 
Laureaci konkursu plastycznego w Częstochowie
06.12.2015.
Czytaj całość…
1 grudnia 2015 roku grupka uczniów z paniami Kamilą i Adrianą wyruszały do Częstochowy. Radosną przyczyną tej wycieczki było zajęcie przez naszego ucznia Michała Hubę I miejsca w swojej kategorii w XIX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Dzieci Sprawnych Inaczej i Specjalnej Troski organizowanym przez Regionalny Ośrodek Kultury oraz Miejską Galerię Sztuki w Częstochowie.
Czytaj całość…
 
Spotkanie prezydenta z olimpijczykami
30.11.2015.
Czytaj całość…
W środę 18 listopada 2015 roku w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rybniku odbyło się spotkanie prezydenta Rybnika Piotra Kuczery z medalistami tegorocznych Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Los Angeles-Czesławem Swobodą i Andrzejem Motyką.
Czytaj całość…
 
Brąz w tenisie stołowym
30.11.2015.
Czytaj całość…
W hali MOSiR w Rudzie Śląskiej zorganizowano na początku listopada 18 edycję Regionalnego Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych. Do rywalizacji na szesnastu stołach stanęło  blisko 90 zawodników reprezentujących kilkanaście sekcji terenowych.
Czytaj całość…
 
Opis wycieczki zawodoznawczej do KWK Jankowice
03.11.2015.
Czytaj całość…
Po wielu staraniach do skutku doszła wycieczka dydaktyczna na terenie Kopalni Jankowice w Boguszowicach.  28 października uczniowie klasy trzeciej gimnazjum zwiedzili powierzchnię tej kopalni. Zaskoczeniem dla nas był fakt, że nie mogliśmy zrobić żadnych zdjęć na jej tereni.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 118 - 130 z 477