18.01.2018.
Odwiedza nas 2 gości
  • English
  • Polish

Tu jestem: Strona startowa


 

WODA - nie zawsze znaczy to samo
03.05.2016.
Czytaj całość…
26 kwietnia w ramach „Tygodnia Ekologicznego” uczniowie II klasy gimnazjum przestawili pokaz doświadczeń fizycznych dotyczących właściwości wody. Pokaz ten to efekt końcowy programu „WODA – nie zawsze znaczy to samo”, zajęć prowadzonych od 2 semestru metodą projektu.
Czytaj całość…
 
Wycieczka dydaktyczna
03.05.2016.
Czytaj całość…
22 kwietnia 2016 roku uczniowie klasy drugiej i trzeciej  Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczący się zawodu ogrodnik  po raz drugi byli na  wycieczce dydaktycznej w Śląskim Centrum Florystycznym REKPOL . Podróż do Turzy Śląskiej, gdzie mieści się ta „kwiatowa kraina" odbyła się naszym szkolnym busem.
Czytaj całość…
 
Zaproszenie do udziału w konkursie fizyczno - chemicznych pt. "Badam, poszukuję, odkrywam"
15.04.2015.

Stowarzyszenie Przyjaciół i Wychowanków Zespołu Szkół nr 6 w Rybniku – DLA DOBRA zaprasza na konkurs doświadczeń fizyczno - chemicznych pt. „Badam, poszukuję, odkrywam”. Konkurs jest adresowany dla uczniów gimnazjum z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim szkół z Rybnika oraz innych placówek oświatowych z kształceniem specjalnym. Rywalizacja konkursowa przebiegać będzie w grupach, które przeprowadzą dwa wylosowane doświadczenia pokazowe, które zaprezentują i wyjaśnią podczas sesji doświadczalnej.
Nauczyciele zgłaszają telefonicznie zespoły konkursowe do dnia 30 kwietnia 2016 roku do nauczyciela fizyki Anny Gwóźdź lub w sekretariacie ZS nr 6 w Rybniku, ul. Małachowskiego 145, tel. 324577098.

Regulamin i karta zgłoszenia poniżej:


Regulamin konkursu doświadczeń fizyczno - chemicznych
pt. „Badam, poszukuję, odkrywam”

 
Zespół Szkół na Targach Edukacji
25.03.2016.
Czytaj całość…
W poniedziałek dniu 21 marca w naszym mieście po raz kolejny zorganizowano Targi Edukacji podczas których placówki ponadgimnazjalne miały okazję zaprezentować swoją ofertę edukacyjną. Gospodarzem przedsięwzięcia był Zespół Szkół Budowlanych. Oficjalnego otwarcia targów dokonał zastępca prezydenta Rybnika Wojciech Świerkosz. Tegorocznej inauguracji towarzyszyła projekcja filmu informacyjnego o rybnickich placówkach oświatowych, w którym znalazła się także wzmianka o Zespole Szkół nr 6.
Czytaj całość…
 
Wyniki konkursu " Pisanka Wielkanocna"
19.03.2016.
Czytaj całość…
W dniu 18 marca 2016 roku Komisja  Konkursowa  w Zespole Szkół nr 6  w Rybniku po trudnych obradach wyłoniła następujących laureatów:
Czytaj całość…
 
Wiosenny konkurs piosenki
25.03.2016.
Czytaj całość…
W czwartek 17 marca w Zespole Szkół nr 6 odbył się „Wiosenny Konkurs Piosenki” czyli przegląd artystycznie uzdolnionej młodzieży. To było bez wątpienia spore wydarzenia dla całej społeczności szkolnej tym bardziej, że młodzież przygotowywała się występów przez kilka miesięcy. Pomysłodawcami i organizatorami były wspólnie Jadwiga Brzezinka i Aleksandra Chroszcz przy współpracy z Markiem  Matułą i Martą Wojciechowską.
Czytaj całość…
 
Pomoc w formie gorącego posiłku w roku szkolnym 2016/2017
19.03.2016.
 Rodziny które chcą ubiegać się o pomoc w formie gorącego posiłku w roku szkolnym 2016/2017 (na przyszły rok) mogą u pedagoga szkolnego pobrać oświadczenia do Ośrodka Pomocy Społecznej o możliwości korzystania z pomocy.

Do posiłków kwalifikują się rodziny, gdzie dochód netto na osobę nie przekracza 771,00zł.
Termin zwrotu wypełnionych oświadczeń do 15.04.2016r. (też do pedagoga).

Oświadczenia będą wraz z listą dostarczone do OPS-u przez pedagoga.
 
"Wielkanoc okazją do twórczości"
19.03.2016.
Czytaj całość…W dniu 11 marca 2016 odbyły się dwa spotkania warsztatowe w ramach kolejnych już, międzyszkolnych warsztatów integracyjnych, współfinansowanych z funduszy Miasta Rybnik. Zajęcia te realizowane są w ramach  cyklu warsztatów pt."Aktywnie spędzamy czas- warsztaty terapeutyczno – integracyjne”.
Czytaj całość…
 
Wyróżnieni w konkursie" Moja przestrzeń"
10.03.2016.
Czytaj całość…
Na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja przestrzeń" organizowany przez Teatr Ziemi Rybnickiej napłynęło347 prac z 26 placówek oświatowych i kulturalnych. Również uczniowie naszej szkoły przygotowali prace plastyczne  pokazując swoje talenty i ciekawą interpretację tematu.  Wyróżnienia w swojej kategorii zdobyli Karolina Czapla, Marcin Kubek oraz Andrzej Motyka. Uczniom gratulujemy a opiekunom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.
Czytaj całość…
 
"Miłość nie jedno ma imię" - spotkanie z poetką Reginą Sobik
07.02.2016.
Czytaj całość…W środę 27 stycznia w bibliotece szkolnej gościliśmy poetkę Reginę Sobik na spotkaniu "Miłość nie jedno ma imię".
Serdecznie dziękujemy Pani Reni, że przyjęła zaproszenie i poświęciła swój czas, serce i energię by spotkać się z naszymi uczniami.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 118 - 130 z 493