18.01.2018.
Odwiedza nas 2 gości
  • English
  • Polish

Tu jestem: Strona startowa


 

Wycieczka zawodoznawcza do "Manufaktury Smakowitości"
03.11.2017.
Czytaj całość…

W ramach trwających IX Rybnickich Dni Kariery wolontariusze Zespołu Szkół nr 6 w dniu 18 pażdziernika odwiedzili restaurację „Manufaktura Smakowitości” w Boguszowicach, którą prowadzi „Fundacja Zawodowo Pomagamy”.
Restauracja organizuje przyjęcia, imprezy, catering, obiady, ciasta, desery.... również wegańskie oraz imprezy na świeżym powietrzu.

Wycieczka odbyła się w ramach projektu "Moje talenty na rynku pracy" finansowanego ze środków Miasta Rybnika.

Czytaj całość…
 
"Żubrowisko" w Jankowicach i ogrody Kapias w Goczałkowicach Zdrój
27.10.2017.
Czytaj całość…
 "Żubrowisko" w Jankowicach i ogrody Kapias w Goczałkowicach Zdrój to miejsca, które 10 października 2017 roku odwiedziło 15 uczniów naszej szkoły pod opieką p. Doroty Klimkiewicz, p. Anny Gwóźdź i p. Doroty Porwoł.
Czytaj całość…
 
"Spacer po moim mieście"
27.10.2017.
Czytaj całość…
25 października grupa uczniów Zespołu Szkół nr 6 z Rybnika wraz z opiekunami została zaproszona przez SOSW w Rybniku do wzięcia udziału w kolejnej edycji "Jesiennych podróży". Hasłem przewodnim tegorocznej edycji był "Spacer po moim mieście".
Oprócz naszej szkoły na zaproszenie rybniczan odpowiedziały szkoły z Raciborza, Rud, Mikołowa i Wodzisławia.
 
Czytaj całość…
 
Zespół Szkół nr 6 uczestniczył w RDK
27.10.2017.
Czytaj całość…
Zespół Szkół nr 6 był obok Zespołu Szkół Technicznych koordynatorem działań odbywających się w ramach IX Rybnickich Dni Kariery. Organizatorem przedsięwzięcia była Rybnicka Platforma Poradnictwa Zawodowego. W ramach RDK uczniowie naszej szkoły prowadzili recepcję podczas Olimpiady „Z Wiedzy o Planowaniu Kariery Zawodowej”, której zasadniczym celem było podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności dotyczących planowania i zarządzania karierą zawodową oraz podkreślenie roli poradnictwa zawodowego w procesie wyboru zawodu i kierunku kształcenia.
Czytaj całość…
 
Spotkanie projektowe- Narva 2017
19.10.2017.
Czytaj całość…
W dniach 8-12 października grupa nauczycieli Zespołu Szkół nr6 z Rybnika przebywała w Estonii. Wizyta była częścią realizowanego w naszej placówce projektu Erasmus + "I Am Prosperous".
Czytaj całość…
 
Warsztaty rzemieślnicze "Moje talenty na rynku pracy"
19.10.2017.
 Czytaj całość…

Dzięki projektowi Stowarzyszenia DLA DOBRA działającym przy Zespole Szkół nr 6 w Rybniku w dniu 17 października przeprowadzono w naszej szkole warsztaty rzemieślnicze. Uczestniczyli w nich zaproszeni uczniowie z rybnickich szkół.Warsztaty przeprowadzono przy wsparciu finansowym Miasta Rybnika.

Szkolny wolontariat skupia się na wydobyciu z uczniów najlepszych ich cech: talentów, zdolności   i umiejętności oraz ich rozwijaniu. Wzmacnia to samoocenę wolontariuszy a tym samym podnosi ich szansę znalezienia zatrudnienia na rynku pracy.

Czytaj całość…
 
Dzień Edukacji Narodowej
13.10.2017.
Z okazji Święta Edukacji Narodowej
wielu sukcesów zawodowych i osobistych,
wytrwałości w realizowaniu celów,
spełnienia marzeń oraz uśmiechu
każdego dnia wszystkim pedagogom i pracownikom oświaty.

Zapraszamy do zobaczenia fotoracji z akademii przygotowanej pzez uczniow oraz nauczycieli Zespołu Szkół nr 6. Dziekujemy
 
Paradnie na paradzie ryb
29.09.2017.
Czytaj całość…
Zespół Szkół nr 6 uczestniczył w II rybnickiej paradzie ryb. Tegoroczne przedsięwzięcie wpisało się w Festiwal z Ikrą i odbyło się w sobotę 9 września na rybnickim rynku. Udział reprezentantów szkoły był związany z realizacją projektu Stowarzyszenia „DLA DOBRA”, które otrzymało grant z Miasta Rybnika. Projekt nosił tytuł „Ze smokiem do Krakowa, a z rybą u nas” zakładał wykonanie smoka, który najpierw uczestniczył w zorganizowanej w czerwcu wielkiej paradzie smoków, a następnie został „przerobiony” na rybę i wziął udział w rybnickiej paradzie. To było spore wyzwanie.
Czytaj całość…
 
Spotkanie z rodzicami
15.09.2017.
Czytaj całość…
W Zespole Szkół nr 6 w Rybniku odbyło się w czwartek 14 września pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie z rodzicami. Dyrektor placówki Grażyna Adamczyk sporo uwagi poświęciła bieżącym sprawom szkoły w tym kończącemu się remontowi.
Czytaj całość…
 
Zakopane 2017
15.09.2017.
Czytaj całość…
W dniach 10-15.09.2017r. grupa uczniów Zespołu Szkół nr 6  z Rybnika, reprezentująca stowarzyszenie "Dla Dobra"  przebywała w Zakopanem. Wyjazd był finansowany w ramach grantu Urzędu Miasta Rybnika.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 14 - 26 z 493