24.10.2017.
  • English
  • Polish

Tu jestem: Strona startowa


 

Wyróżnienia w XXII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Dom"
10.05.2017.
Czytaj całość…

Nasi uczniowie po raz kolejny zdobyli wyróżnienia i kwalifikacje do wystawy w plastycznym konkursie organizowanym przez Miasto Radlin, Miejski Ośrodek Kultury i Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie.

Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży różnych typów szkół w całej Polsce. Stwarzał okazję do plastycznego przedstawienia swoich skojarzeń, wizji czy marzeń odnośnie domu-tego który kochamy, nosimy w sercu, który nas otacza. Lub tego, niechcianego , tego w którym dzieci nie chcą przebywać i mogą to wyrazić za pomocą farb czy  kredek. Mnogość prac nadesłanych na konkurs (ponad 1500), ilość spojrzeń i różnych plastycznych interpretacji młodych twórców zachwycała. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Czytaj całość…
 
Poetki w bibliotece szkolnej
10.05.2017.
 Czytaj całość…W ostatnim tygodniu kwietnia gościły w bibliotece szkolnej poetki z naszego regionu. Uczniowiemieli okazję posłuchać wierszy o jednym z najpiękniejszym dni w roku  -  o  Dniu Matki. To święto obchodzone jest jako wyraz szacunku dla wszystkich matek.
Czytaj całość…
 
Wizyta na europejskm poziomie
04.05.2017.
 Czytaj całość…W dniach 24- 28 kwietnia Zespół Szkół nr 6 w Rybniku gościł przedstawicieli partnerskich placówek z Portugalii, Litwy i Estonii, z którymi współpracujemy w ramach realizowanego projektu Erasmus + "I Am Prosperous". Podczas wizyty w naszym kraju goście mieli okazję poznać naszą szkołę, metody pracy oraz terapie, które oferujemy.
Czytaj całość…
 
Zebranie z rodzicami
04.05.2017.

W dniu 8 maja o godzinie 16:00 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów wszystkich klas. Spotkanie rozpocznie się wystąpieniem Pani Dyrektor w auli szkolnej. Serdecznie zapraszamy!

 
OGŁOSZENIE!
28.04.2017.

OGŁOSZENIE


Na podstawie Zarządzenia nr 7/2017 Dyrektora Zespołu Szkół nr 6 w Rybniku

placówka w dniu 02 maja 2017r.jest nieczynna.

 
Wycieczka dydaktyczna
13.04.2017.
 Czytaj całość…We wtorek 4 kwietnia uczniowie klas trzecich szkoły przysposabiającej do pracy, gimnazjaliści klas trzecich oraz uczniowie uczący się w zawodzie ogrodnik w szkole zawodowej pojechali autobusami komunikacji miejskiej na lekcje w terenie. Pogoda w tym dniu dopisała znakomicie – „jak na zamówienie”: bezchmurne i słoneczne niebo, ciepło.
Czytaj całość…
 
Rekolekcje wielkopostne
13.04.2017.
Czytaj całość…Rekolekcje wielkopostne są wyjątkowym czasem, kiedy to każdy z nas może zatrzymać się w pędzie codziennego życia i nawrócić się – zmienić myślenie, przylgnąć do Pana Jezusa i dać Mu możliwość przemiany naszego serca.
Uczniowie Zespołu Szkół Nr 6 w Rybniku swój czas szczególnego spotkania z Bogiem przeżywali w dniach 27– 29 marca 2017r. Rekolekcje w tym roku prowadził ksiądz Krzysztof Mikiciuk, który na co dzień jest wikariuszem w parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Boguszowicach.
Czytaj całość…
 
Jarmark Wielkanocny w Domu Kultury w Niedobczycach
13.04.2017.
Czytaj całość…W dniu 08.04.2017 w domu Kultury w Rybniku Niedobczycach odbył się jarmark Wielkanocny. Wśród wystawców znalazło się również Stowarzyszenie ,, DLA Dobra" działające przy Zespole Szkół nr 6 w Rybniku. Na swoim stoisku prezentowaliśmy prace uczniów wykonane podczas zajęć krawieckich, rękodzielniczych czy stolarskich.
Czytaj całość…
 
Konkurs frekwencji
10.04.2017.
Czytaj całość…

Od począku roku szkolnego w Zespole Szkół nr 6 prowadzony jest "Konkurs  frekwencji". Każdy z uczniów wie, że warto się starać, ponieważ nagrody są bardzo interesujące.

Spośród najlepszych uczniów wybraliśmy 12, którzy pojadą z nami na wspólną wycieczkę. Sześć osób pojedzie do opolskiego Zoo i sześć do Krakowa. Uczniowie będą mieli pokryte wszystkie koszty związane z wyjazdem.

Czytaj całość…
 
Wyniki międzyszkolnego konkursu na "Palmę Wielkanocną"
07.04.2017.
 Czytaj całość…Przedstawiamy wyniki międzyszkolnego konkursu na "Palmę Wielkanocną":
 
I miejsce
Natalia Kula klasa Icu ZS nr 6 w Rybniku

II miejsce
Joanna Rosińska klasa Ie Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr7 w Rybniku

III miejsce
Daniel Podleśny ZSSP grupa I RWCzytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 27 - 39 z 477