18.01.2018.
Odwiedza nas 2 gości
  • English
  • Polish

Tu jestem: Strona startowa


 

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną 2017
17.05.2017.
Czytaj całość…
09 maja 2017 w Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie odbyły się szóste obchody Dnia Godności Osób Niepełnosprawnością Intelektualną. W obchodach i warsztatach jak co roku wzięli udział  nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. W tym roku motywem przewodnim obchodów były „Służby mundurowe”.
Czytaj całość…
 
Co z moim dzieckiem?  cykl konferencji
10.05.2017.

Co z moim dzieckiem? – Cykl konferencji współfinansowanych przez Miasto Rybnik skierowany do rodziców, opiekunów i wychowawców oraz mieszkańców Rybnika i okolic. Proponowany cykl konferencji ma na celu wyposażenie w fachową wiedzę dotyczącą problemów dzieci i młodzieży pełnosprawnej i niepełnosprawnej oraz formach wsparcia i pomocy dla nich dostępnych. Zapraszamy 23 maja do ZS nr 6.
 
Więcej informacji znajdą Państwo tutaj. Serdecznie zapraszamy!
 
 
Żyj smacznie i zdrowo!
08.06.2017.
W ramach ogólnopolskiego konkursu „Żyj smacznie i zdrowo” 7 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół nr 6 w Rybniku odbył się międzyszkolny konkurs „Ucz się ze smakiem”. Konkurs był adresowany dla uczniów gimnazjum z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. W wydarzeniu wzięły udział 4 szkoły z Rybnika: Gimnazjum nr 6, Gimnazjum nr 7 i Gimnazjum nr 19 oraz dodatkowo Szkoła Przysposabiająca Do Pracy.
Czytaj całość…
 
Wyróżnienia w XXII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Dom"
10.05.2017.
Czytaj całość…

Nasi uczniowie po raz kolejny zdobyli wyróżnienia i kwalifikacje do wystawy w plastycznym konkursie organizowanym przez Miasto Radlin, Miejski Ośrodek Kultury i Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie.

Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży różnych typów szkół w całej Polsce. Stwarzał okazję do plastycznego przedstawienia swoich skojarzeń, wizji czy marzeń odnośnie domu-tego który kochamy, nosimy w sercu, który nas otacza. Lub tego, niechcianego , tego w którym dzieci nie chcą przebywać i mogą to wyrazić za pomocą farb czy  kredek. Mnogość prac nadesłanych na konkurs (ponad 1500), ilość spojrzeń i różnych plastycznych interpretacji młodych twórców zachwycała. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Czytaj całość…
 
Poetki w bibliotece szkolnej
10.05.2017.
 Czytaj całość…W ostatnim tygodniu kwietnia gościły w bibliotece szkolnej poetki z naszego regionu. Uczniowiemieli okazję posłuchać wierszy o jednym z najpiękniejszym dni w roku  -  o  Dniu Matki. To święto obchodzone jest jako wyraz szacunku dla wszystkich matek.
Czytaj całość…
 
Wizyta na europejskm poziomie
04.05.2017.
 Czytaj całość…W dniach 24- 28 kwietnia Zespół Szkół nr 6 w Rybniku gościł przedstawicieli partnerskich placówek z Portugalii, Litwy i Estonii, z którymi współpracujemy w ramach realizowanego projektu Erasmus + "I Am Prosperous". Podczas wizyty w naszym kraju goście mieli okazję poznać naszą szkołę, metody pracy oraz terapie, które oferujemy.
Czytaj całość…
 
Zebranie z rodzicami
04.05.2017.

W dniu 8 maja o godzinie 16:00 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów wszystkich klas. Spotkanie rozpocznie się wystąpieniem Pani Dyrektor w auli szkolnej. Serdecznie zapraszamy!

 
OGŁOSZENIE!
28.04.2017.

OGŁOSZENIE


Na podstawie Zarządzenia nr 7/2017 Dyrektora Zespołu Szkół nr 6 w Rybniku

placówka w dniu 02 maja 2017r.jest nieczynna.

 
Wycieczka dydaktyczna
13.04.2017.
 Czytaj całość…We wtorek 4 kwietnia uczniowie klas trzecich szkoły przysposabiającej do pracy, gimnazjaliści klas trzecich oraz uczniowie uczący się w zawodzie ogrodnik w szkole zawodowej pojechali autobusami komunikacji miejskiej na lekcje w terenie. Pogoda w tym dniu dopisała znakomicie – „jak na zamówienie”: bezchmurne i słoneczne niebo, ciepło.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 40 - 52 z 493