24.10.2017.
  • English
  • Polish

Tu jestem: Strona startowa


 

Wizyta w Islandii kraju ognia i lodu
18.09.2007.
 

W dniach od 17 do 23 września 2006 w ramach współpracy partnerskiej szkół odbyło się spotkanie robocze nauczycieli w Akureyri [Islandia]. Jako przedstawiciele Naszej szkoły uczestniczyły w nim Pani Dyrektor Grażyna Adamczyk i Pani Barbara Bauerek.

Oto kilka fotografii z przepięknej wyspy – Islandii.

 
Tydzień Comeniusa 2007
02.09.2007.
Czytaj całość… W pierwszym semestrze roku szkolnego 2006/07 przeprowadziliśmy w naszej szkole "Tydzień Comeniusa". Był to cykl imprez i konkursów, który miał na celu przybliżenie naszym uczniom informacji o krajach współpracujących z naszą placówką w ramach programu Socrates - Comenius.
Czytaj całość…
 
Program EFS w Naszej Szkole
26.08.2007.
Czytaj całość… 

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w programie "Pracownie komputerowe dla szkół edycja 2006" organizowanym przez MEN oraz EFS, dzięki czemu otrzymaliśmy pracownię komputerową wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt.

 

Czytaj całość…
 
Czym jest EFS?
26.08.2007.
 

Europejski Fundusz Społeczny (EFS) jest głównym instrumentem wspierającym działania podejmowane w ramach Europejskiej Strategii Zatrudnienia oraz rocznych Wytycznych w sprawie zatrudnienia. Środki EFS przeznaczone są także na realizację Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL poświęconej przeciwdziałaniu dyskryminacji i nierówności szans na rynku pracy.

Więcej o programie znajdziesz na stronach www.efs.gov.pl i www.europa.eu.int


 
Czym jest program Socrates -Comenius
22.08.2007.

Współpraca w ramach programu Socrates - Comenius

COMENIUS - komponent programu SOCRATES - stanowi wyzwanie dla 350 tysięcy szkół w Europie i 69 milionów uczniów tych szkół. Wspiera on inicjatywy mające na celu podniesienie jakości edukacji szkolnej i promowanie świadomości wymiaru europejskiego w procesach edukacyjnych. Ma na celu wzbogacenie i uzupełnienie systemów edukacyjnych krajów uczestniczących. Pomaga uczniom i nauczycielom w kształtowaniu poczucia przynależności do szerszej i otwartej na świat społeczności europejskiej - społeczności o różnych tradycjach, mającej jednak korzenie we wspólnej historii.

Czytaj całość…
 
Program "Ty i ja w środowisku"
22.08.2007.

Ty i ja w środowisku 

 
W roku szkolnym 2005/2006 nawiązaliśmy kontakt ze szkołami europejskimi, które wyraziły chęć współpracy partnerskiej w ramach programu Socrates Comenius. Były to szkoły z Niemiec, Islandii, Rumunii oraz Hiszpanii. Wspólnie napisaliśmy szkolny projekt Comeniusa pt. "Ty i ja w środowisku", a następnie uzyskaliśmy akceptację ze strony Agencji Narodowej na jego realizację.
 
Czytaj całość…
 
Jak zostać uczniem Naszej Szkoły
22.08.2007.

Uważasz, że nauka w Naszej Szkole może być ciekawa i zastanawiasz się co trzeba zrobić, aby zostać naszym uczniem? Przeczytaj ten artykuł i przekonaj się jak niewiele musisz zrobić!

Czytaj całość…
 
Sukcesy nasze i naszych podopiecznych
22.08.2007.

Dobra szkoła gwarantuje swoim uczniom prawidłowy rozwój oraz dobre przygotowanie do dorosłego, samodzielnego życia. Cieszymy się, że nasze wysiłki w wychowaniu uczniów przynoszą liczne wyróżnienia, które są doskonałą motywacją do dalszych starań. Cieszymy się również, że dzięki owocnej współpracy z różnymi instytucjami udaje nam się zapewić naszym podopiecznym dobre warunki do dalszego rozwoju. 

Zapraszamy do zapoznania się z listą najważniejszych osiągnięć naszych uczniów oraz naszych własnych!

Czytaj całość…
 
Historia Naszej Szkoły
23.08.2007.
Zespół Szkół nr 6 w Rybniku jest placówką składającą się z Zasadniczej Szkoły Zawodowej, Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz Gimnazjum nr 19. Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej szkoły :)
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 469 - 477 z 477