18.01.2018.
Odwiedza nas 1 gość
  • English
  • Polish

Tu jestem: Strona startowa


 

Wycieczka do teatru
13.12.2016.
 Czytaj całość…13 grudnia wiele klas pojechało do Teatru Ziemi Rybnickiej na spektakl "Dzwonnik z Notre Dame". Wykorzystując czas spędzony w Rybniku, klasy wraz w wychowawcami spacerowali ozdobionymi świątecznie uliczkami,zwiedzały jarmark świąteczny na rybnickim rynku czy urzędy -poczta. Klasy IIa/p, IIc/p i III e/p oczekując na spektakl w Teatrze, odwiedziły Bibliotekę Miejską.
Czytaj całość…
 
Wycieczka do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rybniku
13.12.2016.
 Czytaj całość…
W poniedziałek 5 grudnia klasa trzecia Szkoły Przysposabiającej do Pracy pojechała na wycieczkę do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rybniku. W Oddziale Zbiorów Specjalnych powitała nas bibliotekarka pani Małgorzata Drozdek.  Zaprezentowała uczniom książki dla niewidomych i niedowidzących pisane systemem Brailla.
Czytaj całość…
 
Tydzień Regionalny za nami
05.12.2016.
Czytaj całość…
 W dniach od 28 listopada do 2 grudnia w Zespole Szkół nr 6 zorganizowano Tydzień Regionalny. Przedsięwzięcie zainaugurowano konkursem plastycznym zatytułowanym „Zabytki mojej okolicy”.
Czytaj całość…
 
Aktywnie spędzamy czas - warsztaty terapeutyczno - integracyjne
04.12.2016.
Czytaj całość…
W okresie od marca do grudnia tego roku Stowarzyszenie Przyjaciół i Wychowanków Zespołu Szkół nr 6 w Rybniku realizowało przy wsparciu finansowym Miasta Rybnik projekt mający na celu promowanie twórczości i osiągnięć osób niepełnosprawnych. W projekcie brali udział uczniowie Zespołu Szkół nr 6 w Rybniku, Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Rybniku oraz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Boguszowicach.
Czytaj całość…
 
Reforma edukacji
30.11.2016.

W związku z planowaną reformą struktury szkolnictwa podejemy linki do reformy oraz broszury z najistotniejszymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi planowanych zmian:

http://www.kuratorium.katowice.pl/index.php?page=News&menuItemId=1014&news=7073

http://reformaedukacji.men.gov.pl/
 
Regulamin rekrutacji w ramach projektu transgranicznego "Sportem proti bariérám"
04.12.2016.
 

Regulamin rekrutacji uczestników zawodów sportowych organizowanizowanych w ramach projektu transgranicznego „Sportem proti bariérám”. pobierz

Regulamin rekrutacji uczestników obozu narciarskiego organizowanego w ramach projektu transgranicznego „Sportem proti bariérám”. pobierz

 
Viva Espańa! Lekcje języka hiszpańskiego rozpoczęte.
28.11.2016.
 Czytaj całość…Dwudziestu nauczycieli ZS nr 6 w Rybniku rozpoczęło naukę podstaw języka hiszpańskiego. Zajęcia są prowadzone od listopada 2016 do maja 2017 w ramach środków pozyskanych na realizację projektu pt. "Podniesienie kompetencji zawodowych nauczycieli pracujących z młodzieżą o specjalnych potrzebach edukacyjnych" programu POWER Wiedza Edukacja Rozwój.
Czytaj całość…
 
Wycieczka do Muzeum Śląskiego
27.11.2016.
Czytaj całość…
Listopadowego, aczkolwiek bardzo słonecznego dnia uczniowie z paniami Adrianą, Agnieszką, Izą i Moniką wyruszyli pociągiem do Katowic, zwiedzić  stolicę Śląska, i jego wielką atrakcję –Muzeum Śląskie. Duże wrażenie zrobił nowoczesny dworzec PKP, ciekawe uliczki i centrum miasta oraz ogród wertykalny –zielona ściana, coraz modniejszy w przestrzeniach miejskich.
Czytaj całość…
 
Jesienna podróż na Marsa?
23.11.2016.
Czytaj całość…
Oczywiście, dlaczego nie! Było to możliwe dzięki zorganizowanej 16 listopada imprezie, w której młodzież naszej szkoły, z klasy 1 i 3 gimnazjum brała udział. Przegląd „Jesienne podróże” organizował SOSW w Rybniku. Jednym z wymogów była prezentacja wylosowanej wcześniej planety. Naszych widzów zabraliśmy w podróż na Marsa.
Czytaj całość…
 
Narodowe Święto Niepodległości
16.11.2016.
Czytaj całość…
W poniedziałek 14 listopada w Zespole Szkół nr 6 zorganizowano okolicznościową akademię w związku z przypadającą w bieżącym  roku 98 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Każde spotkanie, a zwłaszcza takie jest znakomitą lekcją historii, a także okazją do przypomnienia ważniejszych wydarzeń z dziejów naszej ojczyzny.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 79 - 91 z 493